KAIP NAUDOTIS >

>

Techninė pagalba
Pasirinkite dominamą produktą iš lentelės pradiniame puslapyje arba iš sąrašo Produktai.
Pasirinkite spaudos metodą (ofsetas ar skaitmena), formatą, popierių, spalvingumą, t.t. Parametrai skirtingi įvairiems produktams.
Pasirinkite iš lentelės kainą, peržiūrėję parametrus dėkite produktą į krepšelį. Toliau galite rinktis kitą roduktą arba spausti Pirkti.
Peržiūrėje krepšelį ir paspaudę Užsakyti pateksite į apmokėjimo puslapį kur turėsite įvesti pristatymo adresą ir kontaktinius duomenis.
Suveskite registracijos ir pristatymo duomenis ir spauskite Užsakyti. Duomenis bankiniam pavedimui gausite kartu su sąskaita.
Užsakymo puslapyje galite įkelti failus spaudai. Visus užsakymus galite peržiūrėti savo Paskyroje.

Krepšelis

Jūsų krepšelyje prekių už 0.00

Pirkti

Nemokamai pristatome nuo 100€. Iki nemokamo pristatymo Jums dar trūksta 100€.

  • Krepšelis

  • > Atvirutės

    Atvirutės (su lenkimu) – tai nedidelio formato spaudiniai. Gali būti spalvoti iš vienos (4 + 0) arba iš abiejų pusių (4 + 4). Galima rinktis A6 (sulenkto atviruko dydis – 105 x 148 mm, išskleisto – 210 x 148 mm), M65 (sulenkto atviruko dydis – 99 x 210 mm, išskleisto – 198 x 210 mm) arba A5 (sulenkto atviruko dydis – 148 x 210 mm, išskleisto – 296 x 210 mm) formatą. Mažus tiražus spausdiname skaitmeniniu, o didelius – ofsetiniu būdu ant 300 gr./m2 kreidinio matinio popieriaus

    Spaudos metodas

    Pasirinkite pageidaujamą spaudos būdą