KAIP NAUDOTIS >

>

Techninė pagalba
Pasirinkite dominamą produktą iš lentelės pradiniame puslapyje arba iš sąrašo Produktai.
Pasirinkite spaudos metodą (ofsetas ar skaitmena), formatą, popierių, spalvingumą, t.t. Parametrai skirtingi įvairiems produktams.
Pasirinkite iš lentelės kainą, peržiūrėję parametrus dėkite produktą į krepšelį. Toliau galite rinktis kitą roduktą arba spausti Pirkti.
Peržiūrėje krepšelį ir paspaudę Užsakyti pateksite į apmokėjimo puslapį kur turėsite įvesti pristatymo adresą ir kontaktinius duomenis.
Suveskite registracijos ir pristatymo duomenis ir spauskite Užsakyti. Duomenis bankiniam pavedimui gausite kartu su sąskaita.
Užsakymo puslapyje galite įkelti failus spaudai. Visus užsakymus galite peržiūrėti savo Paskyroje.

Krepšelis

Jūsų krepšelyje prekių už 0.00

Pirkti

Nemokamai pristatome nuo 100€. Iki nemokamo pristatymo Jums dar trūksta 100€.

  • Krepšelis

  • > Lankstinukai

    Lankstinukai – tai spalvoti leidiniai, kuriuose pateikiama informacija apie įmonę, prekes ar paslaugas, renginius ir pan. Lankstinukai lenkiami vieną kartą. Galima rinktis A6 (sulankstyto lankstinuko dydis – 105 x 148 mm, išskleisto – 210 x 148 mm), M65 (sulankstyto lankstinuko dydis – 99 x 210 mm, išskleisto – 198 x 210 mm) arba A5 (sulankstyto lankstinuko dydis – 148 x 210 mm, išskleisto – 296 x 210 mm) formatą. Mažus lankstinukų tiražus spausdiname skaitmeniniu būdu, o didelius – ofsetiniu. Įprastai spausdiname ant  170 gr./m2 kreidinio popieriaus iš abiejų pusių spalvotai (4 + 4).

    Spaudos metodas

    Pasirinkite pageidaujamą spaudos būdą