KAIP NAUDOTIS >

>

Techninė pagalba
Pasirinkite dominamą produktą iš lentelės pradiniame puslapyje arba iš sąrašo Produktai.
Pasirinkite spaudos metodą (ofsetas ar skaitmena), formatą, popierių, spalvingumą, t.t. Parametrai skirtingi įvairiems produktams.
Pasirinkite iš lentelės kainą, peržiūrėję parametrus dėkite produktą į krepšelį. Toliau galite rinktis kitą roduktą arba spausti Pirkti.
Peržiūrėje krepšelį ir paspaudę Užsakyti pateksite į apmokėjimo puslapį kur turėsite įvesti pristatymo adresą ir kontaktinius duomenis.
Suveskite registracijos ir pristatymo duomenis ir spauskite Užsakyti. Duomenis bankiniam pavedimui gausite kartu su sąskaita.
Užsakymo puslapyje galite įkelti failus spaudai. Visus užsakymus galite peržiūrėti savo Paskyroje.

Krepšelis

Jūsų krepšelyje prekių už 0.00

Pirkti

Nemokamai pristatome nuo 100€. Iki nemokamo pristatymo Jums dar trūksta 100€.

  • Krepšelis

  • > Segtos brošiūros

    Segtos brošiūros – tai nedidelės apimties (nuo 16 iki 64 puslapių) knygelės minkštais viršeliais, susegtos kaip sąsiuvinis. Segimas yra pats populiariausias ir pigiausias brošiūrų įrišimo būdas. Mažus tiražus spausdiname skaitmeniniu būdu, o didelius – ofsetiniu. Galima rinktis A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm) arba 170 x 240 mm  formatą. Vidiniai puslapiai dažniausiai spausdinami ant 80 gr./m2 nekreidinio popieriaus iš abiejų pusių juodai (1 + 1) arba spalvotai (4 + 4). Viršelis gali būti spausdinamas ant 200 gr./m2 kreidinio popieriaus spalvotas iš abiejų pusių (4 + 4).

    Spaudos metodas

    Pasirinkite pageidaujamą spaudos būdą